Magazín DISUK.cz má nový realizační team. Je složený převážně z celebrit!

Magazín DISUK.cz je již od počátků všestranně zaměřený a ničemu nevyhraněný. Nyní ho však čeká velký restart v podobě nového realizačního teamu, který bude pomáhat ve formování nové vize a v upevňování redakce jako celku.

Nejvyšším orgánem bude staronová redakční rada. V jejímž čele předsedkyně, toho času někdejší členka akademického senátu a pedagožka mnoha funkcí MgA. Martina Lohnerová. Do redakční rady byla dále vybrána PhDr. Marie Formáčková, přezdívaná královna české žurnalistiky, která napsala nespočet knih o Heleně Růžičkové, Evě Hurychové, Zitě Kabátové a dalších osobnostech české kulturní scény. V radě také zasedne zpěvačka – někdejší spolupracovnice Jiřího Schelingera a legenda hudební skupiny Pacifik Helena Maršálková. Z Pacifiku dále spolupráci v RR potvrdila Marcela Voborská, která mimo jiné vstoupila ve známost i duety s Honzou Nedvědem. Jako poslední zpěvačka zde zasedne Jana Yngland Hrušková, sestra černobílé Popelky Evy Hruškové a spoluinterpretka legendárního Novákova hudebního alba MEMENTO. Z kategorie herectví v RR bude Mgr. Simona Prasková, pedagožka Mezinárodní konzervatoře Praha a někdejší soudkyně Barbara ze stejnojmenného pořadu. Spolupráci také potvrdila legendární dětská herečka, ezoterička a šéfredaktorka magazínu Popelky.cz Michaela Kudláčková. Mužskou posilou bude moderátor a herec Libor von Baselides a současný šéfredaktor DISUK.cz Ondřej Spýťa Syrový. Poslední členství v radě zaujmou známá pražská novinářka a teatroložka Dr. Monika Brabcová a trojnásobná držitelka Oscara Veronika Kolářová. Mezi stálé spolupracovníky a podporovatele redakce dále patří moderátorka a blogerka Monika Štiková.

Herečka Simona Prasková to komentuje slovy: „Do nové éry magazínu DISUK.cz přeji, aby byl všudypřítomen veškerého zajímavého a aktuálního dění a obklopen těmi správnými lidmi. Děkuji, že mé maličkosti věnuje tolik pozornosti.Hodně štěstí!“

Magazín má několik stálých rubrik. Rozhovory, které spadají pod studentskou část projektu. Povídky Sidonie Kermack, jejichž autorka v roce v 2011 vydala knihu Protože tě nemohu přestat milovat. Rubrika o konopí, kam převážně přispívá renomovaná odbornice Bushka Bryndová. Izraelské zpravodajství a česko-izraelskou iniciativu, s níž spolupracuje například poslankyně Černochová či senátorka Filipiová. Pro odlehčení i rubrika VIP anket a politiky Jany Yngland. Kromě stálých rubrik magazín nabízí příležitostné články, které nejsou ničemu vyhraněné a nespadají do žádné z těchto oblastí. Pro dospělé čtenáře se nově otevřela i rubrika erotiky, která se ponese v čistě seriozním duchu a jejíž symbolickou vedoucí je trojnásobná držitelka Oscara Veronika Kolářová. Mimo ní se například můžete těšit i na česko-italskou modelku Jarushku a mnoho dalších osobností.

Vyšlo v magazínu disuk.cz

http://disuk.cz/magazin-disuk-cz-ma-novy-realizacni-team-je-slozeny-prevazne-z-celebrit/