Herečka Simona Prasková prozradila recept na věčné mládí! Bez botoxu a bez plastik!

Herečka Simona Prasková (1964), známá především jako někdejší soudkyně Barbara ze stejnojmenného pořadu, nám prozradila recept na věčné mládí.

Simona patří mezi menšinu českých žen, které v pokročilém věku nemají problém se vzhledem. Ačkoliv za pár let oslaví půlkulatiny, tak by jí vizáž mohla závidět kdejaká dvacítka. Když jsme se ji zvídavě zeptali na její elixír mládí, tak odpověděla:

„Důležité je být šťastná. Nestresovat se a omezit vepřové maso. Osobně dávám přednost lehkým jídlům, a co se týče masa, tak jedině krůtí a kuřecí. Každý den také cvičím jógu, která má na tom také svůj podíl. Člověka zcela uklidní a s odcházejícím stresem odchází i vrásky. Určitě mi v tom ale pomáhá i má profese herečky, což je vlastně alfou i omegou mého života.“

Práce má ale Simona požehnaně. Vyučuje herectví na Mezinárodní konzervatoři v Praze, natáčí nové seriály, celovečerní a televizní filmy, účinkuje v autorském čtení Vlastimila Venclíka a Jana Kačera, občasně hostuje v Divadle U Hasičů, a do toho všeho rodina s malou firmou. Navíc v současné době se svou kamarádkou, známou pražskou novinářkou Monikou Brabcovou, připravují samostatný dramatický projekt, který by se měl v blízké době realizovat. Zatím nám k němu odmítají prozradit více informací, ale ujišťují nás, že se máme na co těšit.

 Vyšlo v magazínu disuk.cz
 http://disuk.cz/herecka-simona-praskova-prozradila-recept-na-vecne-mladi-bez-botoxu-a-bez-plastik/